Merhaba Ziyaretçi

Gönderen Konu: Madenciler Yarışıyor! (Yeni Etkinlik)  (Okunma sayısı 1278 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rudebox

• Ziyaretçi
Madenciler Yarışıyor! (Yeni Etkinlik)
« : Kasım 08, 2013, 03:04:46 ös »
Yavaş yavaş etkinliklere başlamayı düşünüyoruz. Bir kaç yeni etkinliğimiz olacak, içlerinden sevilenler olursa kalıcı olarak sunucuya eklenecektir. Eklenen bu yeni etkinlikler zaman zaman TNS personeli tarafından yapılacaktır.

ılk etkinliğimiz madenciler için. Madenlerin sıkıcı havasını bir yarışma ortamına çevirmeyi düşünüyoruz. Yarışmanın amacı, ore toplayıp bunları ingota çevirerek puan kazanmaktır.

Yarışmaya fazla katılım olursa takımlar halinde yapılacaktır. Puanlama sistemimiz şöyle ;

1 iron ingot = 1 Puan
1 dull copper ingot = 2 Puan
1 bronze ingot = 3 Puan
1 golden ingot = 4 Puan
1 copper ingot = 5 Puan
1 shadow ingot = 6 Puan
1 silver ingot = 7 Puan
1 agapite ingot = 8 Puan
1 verite ingot = 9 Puan
1 valorite ingot = 10 Puan
1 mytheril ingot = 11 Puan
1 blackrock ingot = 12 Puan
1 bloodrock ingot = 12 Puan

Yarışma ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Ödül toplanan tüm ingotlar + Dragon Egg
« Son Düzenleme: Kasım 08, 2013, 07:26:19 ös Gönderen: Rhodos »

rituel

• Ziyaretçi
Ynt: Madenciler Yarışıyor! (Yeni Etkinlik)
« Yanıtla #1 : Kasım 08, 2013, 05:45:15 ös »
Craftlar için eğlence kagnagı :D O saatte müsait olsam katılırdım .)

baturc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Kasım 09, 2013, 02:35:00 öö »
Yarışma gerçekleşti mi?

Gerçekleşmediyse aklımda bir fikir var.. uygun görürseniz ne ala :)

Craftlar için süper bir yarışma:

Servera yeni başlayan ve bir skill cap doldurduktan sonra (Magery,Poi,Eva,Medi[PM] veya Sw,Heal,Anatomy,Tactics,Parry[Warrior] veya Warlock..vs vs) oyuncuların bankalarına düşecek; içi çok kalabalık olmayan, ağırlığı fazla olmayan bir kutu düzenlemesi yapılabilir.

Açıkçası, yaklaşık 4-5 sene önce oynadığım bir xxx serverında, vendorumda Action Başlangıç Kutuları adı altında bir furya başlatmıştım. ılk başlarda a bag içinde;
-100 bandaj
-15 tp
-10'ar adet greater cure,heal,refresh,agility bulunan action pack idi.

sonralarında itemler eklenmeye başladı. Nitekim a bag yetmediği için "a wooden box" içine koymaya başladığım bu kutuya ; serverda actiona yeni başlayacak arkadaşlara at,poili +3,+6 silah + robe + iron'copper'dullcopper'bronze veya mageler için mage robe(şu an tns deki mage robe durumu malum:) ),reg kristali, set (4 çeşit deri set mevcut serverda) gibi malzemeler koyarak, açıkçası serverda para babası konumuna gelmiştim :)

amaç para kazanmak değil de, actiona canlılığa ve ticarete çağrı olduğu için: bence bu tarz bir kutunun skill capini dolduran bir oyuncunun bankasına düşmesinde bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Tam tersine, en azından "item res" isteyebilecek zihniyet sahibi apprentice tns oyuncularını biraz olsun rahatlatabilir diye düşünüyorum. Aynı zamanda da, her oyuncunun kendi karakteri için craft char kasmasının canlılığı öldürdüğünü bildiğimden en azından craft ticaretini canlandırabilecek bir action kutusu sistemini ve vendor malzemesini açıklamak istedim..

herkese iyi oyunlar..

Edit: Yarışma ileri tarihe ertelenmiş. Süper, kesinlikle katılmak istediğim bir yarışma :)

Grimsong

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Kasım 30, 2013, 08:39:02 ös »
Vaktinizin uygun olduğu bir zamanda yapsak ya bunu:)

Yalnız madem madenci yarışması yapıyoruz; organizasyona biraz sosyal adalet katıp katılım ödülü getirelim bence.
Önerim her katılana bir dragon egg verilmesidir; o uygun değilse de küçük/büyük fark etmez bir katılım ödülü...