Merhaba Ziyaretçi

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Dilek ve Şikâyet / Ynt: Slayer Bow Hakkında
« Son İleti Gönderen: Escaldes Bugün, 08:05:10 öö »
geribildiriminiz için teşekkür ederiz, not aldık scripter arkadaş geldiğinde tekrar gözden geçireceğiz iyi oyunlar dileriz.
2
Dilek ve Şikâyet / Slayer Bow Hakkında
« Son İleti Gönderen: scaptain Eylül 16, 2021, 11:00:46 ös »
Selamlar eskiden slayer bowlar craft karakterlerle üretilebiliyordu şimdiyse sadece donate yaparak elde ediliyor oyun içinde donate yapan yapmayan oyuncu arasında adaletsizlik olmaması açısından üretmesi zorda olsa bu bowlardan eklenebilme ihtimali var mı artık deniz hazinesi de kaldırıldı soslerden sadece kara hazinesi çıkıyor tek el fiery silahlarla seri çıkarılması pek mümkün olmuyor çünkü hazinelerden birden çok balron dragon elemental türünde npc çıkıyor elven bow da çok düşük hasar veriyor bu durum da oyun akışını oldukça etkiliyor bu duruma bir düzenleme gerekli olduğunu düşünüyorum en azından slayer bow eklenmeyecekse de elven bowların verdiği hasarın yükseltilmesinin veya destardaki questin fiery droplarına crossbow gibi hızlı bow türlerinin eklenmesinin daha keyifli ve eşit bir oyun anlayışı olması adına uygun olabileceği kanaatindeyim saygılar
3
Etkinlik Duyuruları / Deathmatch Etkinliği
« Son İleti Gönderen: Escaldes Eylül 10, 2021, 02:36:19 öö »
17 Eylül Cuma günü akşam 23:00'da Deathmatch Etkinliği düzenlenecektir,

Deatchmatch Etkinliğinde;

Oyuncular bireysel olarak savaşırlar.

Binekle katılan oyuncular elenir,
Multi client ile katılım yasaktır.
Ölen oyuncu elenir ve alandan uzaklaştırılır,
Silaha poi sürmek serbest,
Wand kullanımı yasak ve
Loot Serbest,
Dileyen dilediği kadar pot, bandaj ve tp ile katılabilir.

KATILIM ÜCRETİ 100K GOLD olarak belirlenmiştir.

ÖLMEDEN SONA KALAN OYUNCU YARIŞMAYI KAZANIR VE  BÜTÜN GANİMETİ LOOTLAYABİLİR.
4
Etkinlik Duyuruları / Zar Turnuvası
« Son İleti Gönderen: Escaldes Eylül 03, 2021, 05:16:21 öö »
03.09.2021 Cuma Akşamı Saat 22:00'da Zar Etkinliği Düzenlenecektir, Tüm Oyuncularımıza Duyurulur.
5
Dilek ve Şikâyet / Ynt: Veterinary
« Son İleti Gönderen: mdogano Mayıs 30, 2021, 04:53:41 ös »
Yumurta olayi cok ilgimi cekmedi ama randomda cok desert ve forest olmasi konusunda haklisin. 4 ayakli nerdeyse hic yok. Pazar gunu oldu, 6 gunde daha 1 tane cikmadi :) bununla biraz oynanabilir sanki, yani gunde 7 cok iyi bir rakam iyi ayaarlanmis ama cesutler biraz oynanmali.
6
Dilek ve Şikâyet / Veterinary
« Son İleti Gönderen: mbesenek Mayıs 30, 2021, 04:33:45 ös »
Merhaba herkese,
Bildiğiniz üzere şu anki haliyle veterinary kuluçka/yumurta sistemi dışında başka bir sistemde etkili değil.
Ayrıca PH veterinary için geçerli değil (500 bandajda 1,3 skill geldi) ve tek başına kasmak oldukça zor.
Random bineklerden desert ve forest ostard yağıyor resmen yeter ki vakit olsun ve haritayı dolaşmayı bilelim.
Ayrıca randomların dışında bir desert bir forest sabit spawnı da var.

Yani sonuç olarak halihazırda desert ve forest bolluğu mevcut.

Yumurta sisteminde ise o kadar uğraşmayla yumurta toplayacaksın, emek verip veterinary 100'leyeceksin, ev alacaksın, kuluçkayı koyup yumurtayı takip edeceksin = Sonuçta ne olacak? Yine desert veya forest :D

Bu haliyle veterinary kasmak oldukça anlamsız ve zorlayıcı, bunun bir şekilde değiştirilmesi taraftarıyım.

Belki yumiden çıkan ostardlar yenkli olabilirse hem spawnlardan bolca gelen ostardların dışında bir olayı olur, hem de o kadar emekle vet kasıp yumurta kovalayan kişilerin emeği farklı ostardlarla daha uygun şekilde ödüllendirilmiş olur?

Fikirlerinizi almak isterim bu konuda sayın Tamer arkadaşlar
7
Dilek ve Şikâyet / Ynt: Bulk Order ve Craft
« Son İleti Gönderen: scaptain Mayıs 08, 2021, 11:39:30 ös »
Ben de BOD sisteminin güncellenmesinden yanayım eşyaları almak için istenilen puanlar gerçekten çok yüksek üç hesapla sürekli uğraşsanız bile en az 15 gün sürer buna karşılık bir ay kullanım süresi var açıkçası bu durum oyuncuyu uğraşmaktan soğutuyor onun yerine şöyle yapılabilir nasıl craft horse kullanımı için craft robe giyme zorunluluğu varsa ancient smithy hammer gibi eşyalarında kullanımı için craft robe giyme zorunluluğu getirilebilir buna karşılık craft robe hariç yüksek puanlı diğer tüm eşyalarda istenilen puan şu anki halinin %10'una düşürülüp kullanımları 100 şarjlı olacak şekilde ayarlanabilir bu düzenleme sistemi öyle çok fazla kolaylaştırmaz ama hareketlendirir oyuncuyu çeker daha çok kişi uğraşmak ister yaklaşık bir hafta boyunca craft robu yapmakla uğraşırsın sonuçta 2000 puan öyle kolay elde edilmez tabii bir de bunun ham madde toplama kısmı var zaman ve emek ister diğer eşyalar şarjı bittikçe patlar yenisini alırsın uğraşmaya zamanı olmayan yine donate ile craft robunu özel eşyasını alır bu şekilde alınan ürünlerin kullanımı aynı kalır onlarda herhangi bir değişiklik olmaz bu şekilde bağış ve emek dengesi de bozulmamış olur böyle bir güncellemeyle oyundaki ticaret ve aksiyon da hareketlenmiş olur insanlar craft robe yapıp satarlar özel eşya alıp satarlar silah basarlar satarlar set yaparlar satarlar bu piyasa da sunucumuzu zamanla oynamaya cazip hale getirir sonuçta insanlar hareketlilik gördükleri yere gelir     
8
Dilek ve Şikâyet / Ynt: Hatalı Deniz Hazine Koordinatları
« Son İleti Gönderen: Xeon Mayıs 08, 2021, 12:29:13 öö »
Allah allah çok ilginç. Eğer oyunda denk gelirsem özellikle gelip bakarım ben. Bu kordinatlara siz gemi ile gidebiliyor musunuz peki ?
9
« Son İleti Gönderen: arathorn Mayıs 07, 2021, 09:06:08 ös »
bazı deniz hazinelerinde kordinata gittiğinizde deniz karesi çıkmıyor. Geçen bir arkadaşınızı çağırdım bunlar hatalı koordinatlar bize atarsanız düzeltelim dedim. Ona istinaden paylaştım. Deniz hazinelerinden yarısı hatalı çıkıyor. Bende hepsini not aldım size ilettim.
10
« Son İleti Gönderen: Xeon Mayıs 07, 2021, 08:44:23 ös »
Merhaba,

Tam olarak hata nedir çünkü anlayamadım :))

Teşekkürler,
Sayfa: [1] 2 3 ... 10